“ Farkımız sektörümüzde global piyasaları eşzamanlı izleyerek, yeni ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunma önceliğimizde “ …


Kanca İnşaat Aksesuar Hırdavat San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1987 Yılında kuruldu. Sürdürülebilir bir büyüme sürecinin ardından bugün, bünyesinde oluşturduğu markalar ve geniş bir ürün yelpazesinde edindiği distribütörlük, bölge bayilikleri ve çeşitli satış sözleşmeleri ile 25.000 ‘ in üzerinde ürünün satış ve satış sonrası hizmetlerini ulusal düzeyde yönetmektedir.
Satış envanterinin % 40 ‘ ını oluşturan ithal ürünler Türk tüketicisinin ihtiyaçları doğrultusunda,  kalite, maliyet ve teslim süreleri kriterleri ile titiz bir inceleme evresinin ardından özenle seçilmekte, ithalat, satış, dağıtım ve satış sonrası süreçleri firmamız tarafından yönetilerek , ürünler Kanca Aksesuar güvencesiyle tüketiciyle buluşmaktadır.


Yerli ürünlerimiz ise piyasada marka değeri kanıtlanmış, tüketicinin güvenini kazanmış üretici firmalarla yürüttüğümüz uzun soluklu işbirlikleri sonucunda satışa sunulmaktadır.


Kanca Aksesuar müşteri memnuniyetinin karşılıklı güven ilişkisiyle mümkün olabileceğinin bilincindedir.
Geride kalan 25 Yıllık hizmet sürecinde, yönetsel alanda  “ sürekli iyileştirme “ hedefiyle, çağımızın teknoloji ve bilişim alanındaki gelişmelerini izleyen ve öncül girişimleriyle uygulayan firmamız mevcut ERP altyapısıyla :


-    Stok yönetimini,
-    Satış ve satış sonrası hizmetlerini,
-    Taşaron ve tedarikçi yönetimini tam otomasyonla yönetebilecek bilişim ve insan yatırımlarını gerçekleştirmiştir.
Kurumsallaşma alanındaki çalışmalar fasılasız sürdürülmektedir.


Perakende ve toptan satış odaklı kurulan Kanca Aksesuar son yıllarda gerçekleştirdiği proje satışlarıyla, teknik ve operasyonel anlamda proje yönetimleri konusunda uzmanlaşmaktadır. Her ölçekte turizm ve inşaat yatırımlarına yönelik  olarak, banyo ve mutfak aksesuarları tedariğinde komple çözümler üretebilme amacıyla, ürün gamları takviye edilmiş ve firma bünyesinde bu tür projelerin yönetimine yönelik uzman bir ekip görevlendirilmiştir.
Kanca Aksesuar global ürün yelpazesi ve işbilir ekibiyle konut ve otel inşaatlarına komple çözümler önermektedir.

 " İş yaşamında başarının önkoşulları mevcut  güçlü rekabette öncelik sağlayabilecek yaratıcılık  ile satış ve sonrasını müşteri memnuniyetiyle yönetebilecek  anlayıştır. Biz bu amaçla global gözlüklerimizi taktık, sağlam ve kaliteli ürünleri mercek altına alıyor ve Türk tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. “ .

Ahmet KANCA
Genel Müdür

 

 

Sitede: Anasayfa KURUMSAL